Niemcy, grosz, 1616

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, grosz, 1616

Niemcy, grosz, 1616

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:39:00
179669
Opis: Niemcy - Nordhausen, grosz, 1616
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Saurma 3954

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 141

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  60 zł