Niemcy, grosz, 1618

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, grosz, 1618

Niemcy, grosz, 1618

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:38:20
179648
Opis: Niemcy - Lippe - Detmold - Szymon VII 1613-1627, grosz, 1618
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładny i wyraźnie wybity
Literatura: Saurma 3149

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 63

1)  60 zł