Niemcy, grosz, 1603

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, grosz, 1603

Niemcy, grosz, 1603

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:36:20
179666
Opis: Niemcy - Hildesheim- biskupstwo - Ernest bawarski 1573-1612, grosz, 1603
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Saurma 4001

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 143

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł