Niemcy, szeląg, II połowa XV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:34:20
179635
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, szeląg, II połowa XV w., Aw: Mury miejskie z bramą i trzema wieżami, w otoku + MONETA (pierścień) NOVA (lilia) HAMBVRGEN', Rw: Na tle krzyża tarcza herbowa z pokrzywą, w otoku + SIGNO (lilia) CRVCIS (lilia) SA...
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.17 g, fragment innej monety przyklejony do rewersu
Literatura: Gaedechens 906 (podobne, inna interpunkcja)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 150

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  40 zł