Niemcy, szeląg, 1700 CG

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, szeląg, 1700 CG

Niemcy, szeląg, 1700 CG

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:33:00
179640
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, szeląg, 1700 CG, Królewiec
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, mejscowy blask menniczy, piękny i rzadki
Literatura: Schrötter 857

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 415

1)  80 zł
2)  75 zł