Niemcy, szeląg, 1699 SD

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, szeląg, 1699 SD

Niemcy, szeląg, 1699 SD

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:32:40
179637
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, szeląg, 1699 SD, Królewiec
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Schrötter 856

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  60 zł