Czechy, biały grosz, 1599

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Czechy, biały grosz, 1599

Czechy, biały grosz, 1599

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:28:00
179632
Opis: Czechy - Rudolf II 1576-1612, biały grosz, 1599, Kutna Hora
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Halačka 376

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 230

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  34 zł