Czechy, biały grosz, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Czechy, biały grosz, bez daty

Czechy, biały grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:27:40
179633
Opis: Czechy - Maksymilian II 1564-1576, biały grosz, bez daty, Czeskie Budziejowice
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Halačka 261

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 551

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  60 zł