Austria, żeton koronacyjny, 1838

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:24:20
179597
Opis: Austria - Ferdynand I 1835-1848, żeton koronacyjny, 1838, wybity z okazji koronacji Ferdynanda I na króla Lombardii i Sycylii, Aw: głowa władcy w prawo, FERDINANDVS I D G AVSTRIAE IMPERATOR LONGOB ET VENET REX, Rw: żelazna Korona Lombardzka, AVITA AT AVCTA, w odcinku REX LONGOB ET VENET / CORONAT MEDIOL / MENS SEPT / MDCCCXXXVIII
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 18.6 mm, srebro 3.29 g, subtelna patyna, piękny egzemplarz z dużym połyskiem menniczym

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 217

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  190 zł
4)  180 zł