Śląsk, 3 krajcary, 1754 B

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1754 B

Śląsk, 3 krajcary, 1754 B

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:20:20
179383
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, 3 krajcary, 1754 B, Wrocław
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Schrötter 1496, Olding 304b

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 83

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  44 zł