Śląsk, 3 krajcary, 1670 SHS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1670 SHS

Śląsk, 3 krajcary, 1670 SHS

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:19:20
179396
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1670 SHS, Wrocław
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: F.u.S. 470, E.-M. 1006

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 306

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł