Polska, 2 kopiejki

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 kopiejki

Polska, 2 kopiejki

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:17:00
179623
Opis: Polska - Warszawa - Wawer, 2 kopiejki, Aw: pośrodku glob z biegnącą przez jego środek szarfą z napisem WAWER, ponad globem orzeł z rozpostartymi skrzydłami zwrócony w prawo, wokół wieniec laurowy, Rw: Napis * 2 * / KOP., wokół pierścień z dużych kropek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 21.8 mm, 3.39 g, patyna

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 207

1)  440 zł
2)  430 zł