Polska, 10 złotych, 1966

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:59:00
179682
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1966, Warszawa, VII wieków Warszawy - " mała " Kolumna Zygmunta
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 230

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 111

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  60 zł