Polska, 5 złotych, 1930

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:51:40
178481
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, wybite stemplem płytkim
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 265

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  500 zł
6)  480 zł
7)  460 zł
8)  440 zł
9)  430 zł
10)  420 zł
11)  410 zł
12)  400 zł
13)  350 zł
14)  310 zł