Polska, 10 złotych, 1939

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:51:00
178447
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 153

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  115 zł
8)  110 zł