Polska, 2 kopiejki, 1855 BM

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 kopiejki, 1855 BM

Polska, 2 kopiejki, 1855 BM

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:48:00
179609
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 2 kopiejki, 1855 BM, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadkie
Literatura: Bitkin 865, Brekke 199, Plage 485

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 244

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  480 zł
5)  450 zł
6)  390 zł
7)  370 zł
8)  360 zł