Polska, ort, 1625

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:43:00
179735
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, na awersie z końcówką legendy P:
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Shatalin GD25a-7

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 426

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  330 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  240 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  210 zł