Polska, szeląg, 1538

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1538

Polska, szeląg, 1538

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:36:40
179504
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, szeląg, 1538, Gdańsk, na awersie POLON kończy napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: nierówno wycięty krążek, ciemna patyna
Literatura: CNG 54.II

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 232

1)  48 zł