Polska, trojak, 1538

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1538

Polska, trojak, 1538

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:34:20
179496
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1538, Gdańsk, popiersie króla w czepcu i koronie, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger G.38.1.a (R1), CNG 71.II.a

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 190

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  300 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł