Polska, denar

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:26:40
179734
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Książe na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, wokoło LODIZLAVS; Rw: Rycerz zamierzający się mieczem na lwa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.00 mm, 0.39 g
Literatura: Gum.H. 84 (R), Kop. 49 (R2), Str. 40f, Such. XI/XII w. XVI/1, Frynas P.7.1

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 410

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  490 zł
6)  450 zł
7)  440 zł
8)  400 zł
9)  390 zł
10)  370 zł