Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:25:40
178673
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Szeroki krzyż z obwódką przy ramionach, zarys pseudolegendy, Rw: Kapliczka, pseudolegenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19 mm, 1.34 g, gięty, ale całkiem dobrze czytelny

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 212

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  125 zł
6)  105 zł
7)  90 zł