Niemcy, denar, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:17:20
178645
Opis: Niemcy - Szwabia - Bazylea- biskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Kulka wokół której cztery pierścienie, legendza, Rw: Napis, legenda
Stan zachowania: III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.9 mm, 1.22 g, gięty, pęknięcie w polu, ciekawa moneta, bez konkretnej atrybucji
Literatura: Dbg 2169 (podobne), HMZ 1-184 (podobne)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 138

1)  140 zł
2)  135 zł