Niderlandy, anonimowe naśladownictwo denara typu xristiana religio, koniec X w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:13:00
178659
Opis: Niderlandy - Fryzja - Anonimowa emisja, anonimowe naśladownictwo denara typu xristiana religio, koniec X w., Aw: Wysoki dwunitkowy trójkąt, wewnątrz krzyż, legedna, Rw: Krzyż, w każdym kącie kulka, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.7 mm, 0.55 g, gięty
Literatura: Dbg. 1309, Ilisch I 20.4

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 184

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł