Bułgaria, grosso, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Bułgaria, grosso, bez daty

Bułgaria, grosso, bez daty

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:12:20
178989
Opis: Bułgaria - Iwan Stracimir 1356-1396, grosso, bez daty, Vidin, Aw: Król siedzący na tronie na wprost, +IW CPAЧИМИР ЦР БbΓ; Rw: Popiersie Chrystusa na wprost, +IW CPAЧИМИР ЦР ББΓΒPPБ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.1 mm, 0.61g, patyna, rzadki
Literatura: Dimnik 10.1.3

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 201

1)  95 zł
2)  90 zł