Polska, ort, 1622

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:41:40
177584
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Shatalin BD22-209

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł