Francja, żeton

Rozpoczęcie: 22-04-2019 18:00
Zakończenie: 02-05-2019 22:32:40
Francja, żeton

Francja, żeton

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:32:40
179219
Opis: Francja - Ludwik XVIII 1815-1824, żeton, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura DE PUYMAUNIN..., HENRI IIII ROI DE FRANCE, Rw: Głowa w lewo, niżej sygnatura EUG. DUBOIS, LOUIS XVIII ROI - DE FRANCE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 2.03 g

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 131