Francja, medal na pamiątkę zgromadzenia duchowieństwa, 1785

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:32:20
179216
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, medal na pamiątkę zgromadzenia duchowieństwa, 1785, Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura DU VIV., LUDOV. XVI. REX CHRISTIANISS, Rw: Krzyż, niżej CONVENTUS / CLERI GALLICANI / HABITUS / LUT•PARISIOR• / MDCCLXXXV / trzy lilie, medal autorstwa Du Viviera
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 32.2 mm, 12.82 g
Literatura: Feudarent 3984

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 73

1)  60 zł