Francja, medal Izby Handlowej w Lille

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:32:00
179215
Opis: Francja - Karol X 1824-1830, medal Izby Handlowej w Lille, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura DUBOIS F. / DE PUYMANIN C., CHARLES X ROI DE - FRANCE ET DE NAV., Rw: Podwyższenie na którym busola wskazująca gwiazdę polarną, z boków podwyższenia kaduceusz i paczki, w tle dwa okręty na morzu, UT REGAT HINC REGITUR, w odcinku CHAMBRE DE COMMERCE / DE LA VILLE / LILLE i sygnatura DE PUYMANIN C.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.3 mm, 11.94 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 91

1)  75 zł