Francja, żeton, 1771

Rozpoczęcie: 22-04-2019 18:00
Zakończenie: 02-05-2019 22:31:00
Francja, żeton, 1771

Francja, żeton, 1771

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:31:00
179212
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton, 1771, Aw: Herb Paryża, wyżej VILLE DE PARIS, Rw: Herb Jérôme Bignona trzymany przez dwa anioły, IIII.PREVTE• - DE MRE. ARM. JER. BIGNON CONSER• DETAT. BIBLIOTE. DU - ROY. 1771
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.2 mm, 10.57 g, patyna
Literatura: Feudarent 3743

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 100