Francja, żeton pamiątkowy Akademii Francuskiej, 1732

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:28:20
179204
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton pamiątkowy Akademii Francuskiej, 1732, Aw: Popiersie w prawo, pod popiersiem nieczytelna sygnatura, LOUIS XV. ROY - DE FR. ET DE NAV., Rw: W wieńcu A / ĽIMMOR- / TALITÉ, w otoku PROTECTEUR DE ĽACADEMIE FRANÇOISE, żeton projektu Jeana Duviviera
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.4 mm, 8.12 g, delikatna patyna, dość ładny
Literatura: Feudarent 4377

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 158

1)  120 zł