Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1999 P

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:15:00
178425
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1999 P, "Susan B. Anthony Dollar" - moneta przedstawiająca z jednej strony Susan B. Anthony, amerykańską sufrażystkę a z drugiej insygnia misji Apollo 11
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, stempel lustrzany, moneta w oryginalnym pudełku wraz z certyfikatem
Literatura: KM 207

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 325

1)  44 zł
2)  42 zł