Niderlandy, 1/2 guldena (10 stuiverów), 1794

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:07:20
179009
Opis: Niderlandy - Holandia, 1/2 guldena (10 stuiverów), 1794
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Delmonte 1198, Purmer Ho66, Verk. 54.2

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 102

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł