Francja, 1/2 franka, 1831 B

Francja, 1/2 franka, 1831 B

Francja, 1/2 franka, 1831 B

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:05:40
179324
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, 1/2 franka, 1831 B, Rouen
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadkie
Literatura: Gadoury 408, Prieur/Schmitt F.182.2

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 194

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  46 zł