Austria, 3 krajcary, 1681

Austria, 3 krajcary, 1681

Austria, 3 krajcary, 1681

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:05:20
179323
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Maksymilian Gandolf graf Kuenburg 1668-1687, 3 krajcary, 1681, Salzburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna podgięcie, patyna
Literatura: Zöttl 2031, Probszt 1687

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 138

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  38 zł
6)  36 zł