Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:59:00
179309
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1964, Warszawa, PRÓBA (bez napisu PRÓBA), Kazimierz Wielki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, nakład nieznany, rzadka moneta
Literatura: Parchimowicz P241b

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 209

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  700 zł
4)  660 zł
5)  620 zł