Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:38:20
179316
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, Końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD 21-124

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł