Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:29:00
176265
Opis: Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, (gwiazda) MAGST • MIChAEL • PRI, Rw: Tarcza zakonna, (gwiazda) MOnETA • DnORVM • PRV
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.45 g, patyna
Literatura: Vossberg 659

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 189

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  120 zł
5)  75 zł
6)  65 zł