Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:24:00
178986
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Kutna Hora, Aw: Korona, + IOhANnES (dwa krzyżyki) PRIMVS, + DEI (dwa krzyżyki) GRATIA (\) REX (dwa krzyżyki) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI (cztery pierścienie) PRAGENSES
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.86 g, piękna, kolorowa patyna
Literatura: Castelin 9, Frynas B.27.2

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 247

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  270 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  135 zł