Szkocja, 5 funtów, 25.03.1987

Szkocja, 5 funtów, 25.03.1987

Szkocja, 5 funtów, 25.03.1987

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:12:40
178785
Opis: Szkocja - Clydesdale Bank PLC, 5 funtów, 25.03.1987, seria A/24, numeracja 710846
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: trzykrotnie złamany, po fachowej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Pick 347

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 106

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  90 zł