Rosja, 1 czerwoniec, 1937

Rosja, 1 czerwoniec, 1937

Rosja, 1 czerwoniec, 1937

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:08:00
179025
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, 1 czerwoniec, 1937, seria лБ, numeracja 555587
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach w pionie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Pick 202, Muradyan 2.27.1

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 62

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł