Polska, 500.000 złotych, 16.11.1993

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:54:40
178779
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 500.000 złotych, 16.11.1993, seria AA, numeracja 6059829
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po delikatnej konserwacji, bardzo rzadka odmiana dwuliterowa
Literatura: Lucow 1537 (R6), Miłczak 193b

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 148

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  420 zł
4)  360 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  180 zł