Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:37:00
177113
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 30 złotych, 1944, bez oznaczenia serii, numeracja 444546, wypełniony kwit z faksymile i pieczęcią
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ubytek papieru lewego marginesu, drobne ugięcia, mikrodziurka, ale rzadkie i bardzo ładne
Literatura: Lucow 957 (R3)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 126

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  90 zł
4)  60 zł