Zakończenie: 02-05-2019 20:37:00
177113
Opis: | Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 30 złotych, 1944, bez oznaczenia serii, numeracja 444546, wypełniony kwit z faksymile i pieczęcią |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | ubytek papieru lewego marginesu, drobne ugięcia, mikrodziurka, ale rzadkie i bardzo ładne |
Literatura: | Lucow 957 (R3) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137