Rosja, 4 1/2 % obligacja wartości 100 rubli, 1916

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:21:00
178018
Opis: Rosja - Kolej Kolczugińska, 4 1/2 % obligacja wartości 100 rubli, 1916, Petersburg, numeracja 138647, wraz z 38 kuponami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 185

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  34 zł
4)  30 zł