wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:04:40
179234
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 184 strony (w tym 20 tablic) formatu B5, oprawa kartonowa, klasyczna praca zawierająca opracowanie dziejów mennicy w Toruniu oraz katalog monet tam bitych, rzadka pozycja

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 191

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  60 zł