wydawnictwa polskie, E. Safuta, M. Czerski-Katalog monet rosyjskich 1796-1917, wydanie trzecie,..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:03:20
179229
Opis: wydawnictwa polskie, E. Safuta, M. Czerski-Katalog monet rosyjskich 1796-1917, wydanie trzecie, Warszawa 1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 220 stron, oprawa kartonowa, ilustracje i stopnie rzadkości w tekście, dodatkowo cennik

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 526

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  40 zł
4)  20 zł
5)  16 zł
6)  14 zł
7)  12 zł