wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983, 230 str..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:03:00
178936
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983, 230 stron tekstu, prawie 50 tablic i 20 tabel, format około A5, w kartonowej oprawie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 323

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  28 zł
5)  26 zł
6)  24 zł