wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Handbuch der polnischen Numismatik; reprint Graz 1960

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:02:40
179238
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Handbuch der polnischen Numismatik; reprint Graz 1960
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ok. 220 stron i 56 tablic z setkami rysunków, oprawa kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 253

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  30 zł