wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:02:20
179230
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 117 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bardzo ładny stan zachowania

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 411

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  75 zł
4)  40 zł