wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:02:00
179226
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 stron formatu 12 x 21 cm, oprawa miękka, ilustrowana praca dotycząca konkursów na projekty monet polskich

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 695

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  55 zł