wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387-1707, Józef T..

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:01:40
179241
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387-1707, Józef Tyszkiewicz - Skorowidz monet litewskich (reprint z 1875), Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 136+47 stron, XV tablic, format B5, oprawa twarda lakierowana

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 611

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  36 zł
8)  30 zł
9)  28 zł
10)  26 zł